Sipariş Hattı: (212) 241-80-75

0 adet: 0,00 TL

100 TL ve üzeri ! Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Andro Extender Penis Büyütücü Kit

Fiyatı: 339,00 TL
Sepete Ekle
Fiyatı: 339,00 TL
Paylas

Andro Extender Penis Büyütücü Kit


Tüm dünyada penis büyütücü olarak onaylanmış tek üründür.Etkinliği klinik çalışmalarla ispatlanmış 4 cm uzama 1 cm kalınlık sağlar.Sonuçlar test sonuçlarına dayalı kesin sonuçlardır.Avrupa Birliği sağlık otoritelerince Tip 1 Medikal Cihaz olarak sınıflandırılmış olan Andro Extender®'in CE ve ISO belgeleri de vardır.

Üç kıtada patenti olan Andro Extender® Male Genital Hypoplasia denilen organ küçüklüğünde %97,5 oranında başarılı olmuş ve Peyronie denilen organ eğriliğini %70 oranında düzeltmiştir.Bütün klinik testleri yapılmış ve bu testlerle hem başarısı kanıtlanmış hem de kısa veya uzun vadede hiç bir sağlık sorununa yol açmadığı görülmüştür.
 
Andro Kit Kullanım, Etkinlik ve Uyarılar ;

* Andro-Penis ® çekim gücü presibine göre dayalı çalışmaktadır. Tip 1 Tıbbi Cihaz olarak sınıflandırılmış olup, Avrupa Sağlık Sertifikasına sahiptir. (CE).


* Cihaz iki dinamik metal mile bağlı bir plastic yüzükten bir plastic destekten ve penis başını yerinde tutan bir silikon banttan oluşmaktadır.


* Avrupalı bir cihaz olup, kolayca giyilebilir ve çıkartılabilir. Son derece ihtiyatlı ve konforludur. Yürürken, oturuken, kalkarken ve benzeri hareketlerde kullanabilirsiniz.


* Penisin kalıcı olarak ereksiyon yada sönük halinde 3 - 4 cm uzaması nı sağlar (Andro Penis) Ve çevresel olarak 1 cm kalınlaşma sağlar.


* Cihaz penis sönük durumda iken günde enaz 4 saat kullanılarak ayda 0.5cm toplam bir büyüme elde edilebilir. İstenilen büyümeye bağlı olarak 4-6 aylık bir sure kullanılmalıdır. Elde edilen santimetreler bir ömürlüktür


* Penil sapmalarda veya eğikliklerde %70’lik bir düzelme olmaktadır. Tedavi 6-8 ay sürmektedir.


* Andro-Penis ® Penis büyütmede kullanılan bir çekim cihazıdır. Bu büyüme dokuların sürekli bir çekim gücüne maruz kaldıklarında hücresel çoğalma yoluyla reaksiyon verme kapasitelerine bağlıdır.


* Çekim Prensibi Plastik cerrahide doku genişlemesi için kullanılmaktadır. Yeni oluşan doku cilt bozukluklarını, yanıklar ve saç kayıplarının, olduğu alanları kapatmak için kullanılmaktadır. Ayrıca ortopedik cerrahide uzun kemiklerin ve bilek kemiklerinin kemik gövdesini genişletmek için de kullanılmaktadır.


* Eski kültürlerde bu çekim gücü prensibi Burma’daki Paduang kabilesinin Zürafa boyunlu kadınlarının boyunları veya Afrika ve Amazon kabilelerinin dudak ve kulakları gibi değişik vucüt bölümlerini büyütmek için kullanılmaktaydı. Uzatma için protezler veya ağırlıklar kullanıyorlardı.


* Andro-Penis ® sürekli bir şekilde penise 600-1500 gram arası bir çekim gücü uygulamaktadır. Vektör penisin aksında bulunmaktadır.


* Bu çekim penil doku parçalarının yapısal bir seviyede hücresel çoğalmada bir artış ile sıradakileri sağlayan intibak edici bir reaksiyonunu oluştrurur


Mikroskopik seviyede:
* Toplam hücre sayısında artış.


Makroskopik seviyede:
* Sönük ve ereksiyon halinde toplam penis uzunluğunda artış.
* Sönük ve ereksiyon halinde penis kalınlığında artış.
* Elde edilen uzunluk ve kalınlık artışı kalıcıdır.
* Ereksiyon ve orgasm kapasitelerinde bir değişiklik olmamaktadır.


Ameliyatsız:
*Ameliyatsız penil uzama tedavisi (objektif, subjektif ve penil küçülme sonucu)
*Ameliyatsız penil eğriliklerin düzeltimi
*Peyronie hastalığının tedavisi


Ameliyatlı:
*Penil uzatma ameliyatı sonrası tedavi.
*Penil yeniden yapılandırma ameliyatı sonrası tedavi (Peyronie's hastalığı, travmatik and bozucu hastalıklar)
*Yara çekilmesinden korunması gereken herhangi bir penil ameliyat sonrası tedavi
 


Uyarılar : Yara, yırtık veya peniste iltihap olması halinde cihaz bu yaralar iyileşene kadar kullanılmamalıdır.


Yan Etkiler :Herhangi bir yan etkisi yoktur.
 


Andro-Penis üç Garanti sunmaktadır ;


1 - Bir Tıbbi Garanti, Avrupa Birliği Sağlık otoriteleri tarafından onaylandığı ve İspanyol Sağlık Bakanlığında kayıtlı olduğu için. Tip 1 Tıbbi Cihaz olarak sınıflanmasını sağlayan CE Sertifikasına sahiptir. Bu sayede uzun ve kısa dönemde yan etkisi bulunmamaktadır.


2 - Sonuçlara dayanan bir Garanti. Eğer 2 ay için alete tedaviye alışamazsanız, veya hoşunuza gitmezse veya tatmin edici bir sonuç  alamazsanız, masraflar haricinde paranızı geri alabilirsiniz.


3 - Bir Bilimsel Garanti, uluslararası seviyede çok prestijli ürologların bilimsel çalışmalarının kanıtladığı etkinlik:%97,5

Andro Kit'in Bilimsel Sonuçları ;

  Kullanım sonucu elde edilicek olan sonuçlar Penisin kalıcı olarak ereksiyon yada sönük halinde 3 - 4 cm uzaması nı sağlar (Andro Penis) Ve çevresel olarak 1 cm kalınlaşma sağlar. Cihaz penis sönük durumda iken günde enaz 4 saat kullanılarak ayda 0.5cm toplam bir büyüme elde edilebilir. İstenilen büyümeye bağlı olarak 4-6 aylık bir sure kullanılmalıdır. Elde edilen santimetreler bir ömürlüktür Penil sapmalarda veya eğikliklerde %70’lik bir düzelme olmaktadır. Tedavi 6-8 ay sürmektedir.

* EUROPE: Certification CE
                  
                  * The Andro-Penis ® has been classified by the European Union Health Authorities as a Medical Device Type 1, and has the CE sign. ( Tests of approval were realized as establised in the declaration of Helsinki, adopted in 1964 during the 18th World medical Assemblee in Helsinki, Finland, and revised in 1989 during the 41st assamblee in Hong Kong).

                    * The Andro-Penis ® is made according to the standards of the European Union, using only medical parts of he highest quality, suitable for being in continuous contact with the human skintissue.

                   *Andromedical ® is registred under the following Health Certification: D.A.P.S. 334/M, handed out in Europe by the Health Authorities of the Autonomous Region of Madrid, Spain.


                  


 


 


Basında Andro Kit İle İlgili Çıkan Haberler ;  


  • Penis boyunda ilk 3 sırayı Avrupalılar aldı, Türkler ’ortalama’ çıktı
   MEHMET ÇİFTÇİ İspanya DHA
   DÜNYANIN çeşitli ülkelerinde yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre, erkeklik organı boyutları konusunda ilk 3 sıraya Avrupalılar yerleşti. Hindistan ve Güney Koreli erkekler penis boyunda sonuncu olurken, Türklerin ise ’ortalamanın ne altında, ne de üstünde’ yer aldığı ortaya çıktı.

   Dünyaca ünlü Ürolog Dr. Eduardo Gomez de Diego’nun sahibi olduğu Andromedical şirketi tarafından dünyanın çeşitli ülkelerinde 2 bin kişi üzerinde yapılan bilimsel araştırmada, dünyada penis boyunun ülkeden ülkeye 7 santimetreye yakın fark gösterdiği belirlendi.
   Cinsel organlarının boyutu bakımından Fransız erkeklerin 16 santimetreyle başı çektiği kaydedilen araştırmada, İtalyanlar 15 santimetreyle 2’nciliğe, Almanlar ise 14.4 santimetreyle 3’üncülüğe yerleşti. Araştırmaya göre bu alanda dünya ortalaması ise 14 santimetre. Türkiye ve İspanya’nın başı çektiği bu ortalamaya Balkan ülkeleri de giriyor.
        
   PENİS BOYUNU 3 İLA 5 SANTİMETRE KADAR UZATMAK MÜMKÜN

   Andromedical şirketinin yaptığı araştırmada penis uzunluğunda Avrupa kıtası, Amerika kıtasına ’fark atıyor’. Avrupalı erkeklerde penis uzunluğu ortalaması 16 santimetreyi bulurken, bu oran ABD’nin başı çektiği kıtada ancak 12.9 santimetreye kadar çıkabiliyor. ABD’yi 12.7 santimetre ile Venezuela ve 12.4 santimetre ile Brezilya izliyor.
   Penis boyunda en düşük ortalama ise Asya’da görüldü. Bu kıtadaki en kısa penisli erkekler 9.2 santimetre ile Güney Kore’de bulunuyor. Hintliler ise dünyadaki en kısa penis unvanında 10.2 santimetre ile ikinciliği almış durumdalar.
   Bu arada araştırmayı yapan şirket ayrıca, penisin 3 ila 5 santimetre arasında uzatmanın artık olağan bir klinik müdahaleyle mümkün olduğunu açıkladı. Andromedical şirketine göre penis boyunu uzatmak isteyen erkeklerde yüzde 97 oranında başarı elde edilebiliyor.

  • Penis uzatılması mümkün
   İtalyan bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre, penisinin küçüklüğünden şikayet eden erkekler için artık bir çözüm var. Penisin üçte bir oranında uzatılabilmesi çalışmayla mümkün olabilecek.
   Bilim adamları araştırmayı 21 erkek üzerinde yaptı. Erkeklerin yaş ortalaması 47 olarak belirlendi.

   Hürriyet'teki habere göre katılımcılar bir yıl boyunca düzenli olarak penislerine bir ağırlık bağladılar. Her ay ağırlık biraz artırıldı. Başlangıçta 600 gram ağırlık kullanılırken, araştırma sona erdiğinde ağırlık 1200 grama çıkmıştı.
   Araştırma Başkanı Dr. Paolo Gontera, deneklerin penisinin deney sonunda üçte bir oranında uzadığını açıkladı. Dr. Gontere, uyguladıkları methodun başarılı olduğunu ancak erkeklerin ağrılara dayanmayı göz önüne alması gerektiğini söyledi. 

  • Penisin uzatılması mümkün
   İtalyan bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre, penisinin küçüklüğünden şikayet eden erkekler için artık bir çözüm var. Penisin üçte bir oranında uzatılabilmesi çalışmayla mümkün olabilecek.

   Bilim adamları araştırmayı 21 erkek üzerinde yaptı. Erkeklerin yaş ortalaması 47 olarak belirlendi. Katılımcılar bir yıl boyunca düzenli olarak penislerine bir ağırlık bağladılar.

   Her ay ağırlık biraz artırıldı. Başlangıçta 600 gram ağırlık kullanılırken, araştırma sona erdiğinde ağırlık 1200 grama çıkmıştı.


   Araştırma Başkanı Dr. Paolo Gontera, deneklerin penisinin deney sonunda üçte bir oranında uzadığını açıkladı. Dr. Gontere, uyguladıkları methodun başarılı olduğunu ancak erkeklerin ağrılara dayanmayı göz önüne alması gerektiğini söyledi. 
   Milliyet gazetesi Andro Hakkındaki Haberi
   Haber Türk Andro Hakkındaki Haberi
   Hurriyet Gazetesi Andro Hakkındaki Haberi
 
Andro-Kit® temel olarak üç yerde kullanılmaktadır ;

* Male genital hypoplasia denilen penis küçüklüğü veya gelişmemişliğinde;
* Peyronie denilen penis kıvrıklığında;
* Peyronie ameliyatlarından sonra peniste oluşan çekilmeyi gidermek için.Penis büyütme cihazinin yan etkileri var mi ?


  Hayır Andro-Kit'in kesinlikle yan etkisi yoktur. Traksiyon cihazi etkili bir penis büyütme için güvenli bir yöntemdir.
 

Penis büyütme traksiyon cihazi kullanılmasının ereksiyonlara da katkıda bulunduğu doğru mu ?
  Evet. Bu cihaz penis boyunda ve çevresinde artiş sağlar. Dolayısı ile, kan akışını ve ereksiyonu artıran yeni bir damar olusması söz konusudur.
 

Traksiyon cihazi ile elde edilen penis büyümesi ömür boyu kalıcı mı ?

 Evet. Maksimum penis büyümesini elde ettikten sonra, bu büyüme yan etkisi olmadan ömür boyu kalıcıdır.
 

Vakum pomplar gerçekten ne kadar etkili ?
  Çok Az. Vakum pompaları peniste güçlü bir emme yaratır, etkisi ani ve güçlü bir vazodilasyondur (damarların kanla dolması) ve bu da peniste hafif büyüme yaratan bir ereksiyona yol açar
 

Traksiyon cihazinin etkili olmasi için ayarlanması gerekli mi ?
  Evet. Penis boyunda büyüme olacağından traksiyonun her ay degiştirilmesi ve cihaz boyunun artırılması gereklidir.
 

Penis eğriliklerine bir faydası var mı ?
  Evet. Yapilan klinik deneylerde Andro-Kit'in penis eğriliklerini hiç bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan %70'e varan oranlarda düzelttiği gözlenmiştir.
 

Andro-Kit'i günde kaç saat kullanmalıyım ?
  Andro-Kit'i güde en az 4 saat kullanmalısınız. Yatarken kullanılabile ceğiniz gibi gündüz pantolon altında da kullanabilirsiniz.
 

Kargo üzerinde veya kredi karti bilgilerinde penis büyütücü seklinde bir ibare var mi ?
  Hayır. Kesinlikle ambalaj üzerinde ve kredi kart bilgilerinde belirleyici bir ibare yoktur.
 

46 yaşındayım Andro-Kit'i kullanabilir miyim ?
  Evet. Klinik ortamda yapılan testlerde 19 ila 52 yaslari arasındaki 100 kişide %97 başarı sağlamıştır.
 

Andro-Kit'in seks gücü üzerinde bir etkisi var mı ?
  Evet. Daha büyük bir penise sahip olmanın verdiği özgüven sayesinde kullanan kişinin seks hayatı çok daha renkli geçtiği ereksiyon süresi ve gücünün arttığı gözlenmistir.

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.