Sipariş Hattı: (212) 241-80-75

0 adet: 0,00 TL

100 TL ve üzeri ! Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

ARROM Geciktirici Sprey

* Gerekli Alanlar

Fiyatı: 45,00 TL
Sepete Ekle
Fiyatı: 45,00 TL
Paylas

ARROM Geciktirici Sprey


Arrom Sprey duyarlılığı kontrollü hale getirerek daha geç boşalma için size yardımcı olur.Arrom Sprey sıkıldığı andan itibaren ciltte herhangi bir tortu ya da sıvı bırakmaz. Bu sayede ilişki esnasında partnerinizde ve sizde uyarılmayı önleyen bir etki bırakmaz. Arrom Sprey etkisini ortalama 30-45 dakika gibi uzun bir süre korur. Arrom Sprey'i erken boşalma problemi olmayanlar da kullanabilir. Bu sayede ilişkinin süresi ve tatmin derecesi kontrol altına alınır.

Arrom Sizi Yarı Yolda Bırakmaz!


Kadınları mutlu etmenin yolu onları orgazma ulaştırmaktır. Kadınlar erkeklere göre daha geç orgazm yaşarlar, bu nedenle erkeklerin daha uzun süre ereksiyon durumunu korumaları gerekir. Arrom yaklaşık olarak 45 dakika boyunca orgazm olmanızı engelleyerek, size kadınınızı mutlu etmen şansı verir.


Neden Arrom ?

Piyasada onlarca geciktirici ürün varken neden Arrom'u tercih etmelisiniz, işte size sadece birkaç neden :

* Arrom Geciktirici Sprey Sağlık Bakanlığından onaylıdır.Sözde Sağlık Bakanlığı Onaylı denilen ürünlere kanmayınız.İşte Arrom'un onay tarihi ve no'su : No: 25.03.2008/147107 Sayı: B.10.IEG.0.10.00.08-315

* Arrom tamamen doğaldır,bitki özlerinden oluşur.Bunun için içersinde kimyevi madde barındıran diğer geciktirici ürünler gibi yan etki yapmaz.

* Arrom 2008 yılından beri var olan ve 2 yıl boyunca adına hiçbir leke sürdürmemiş etkili bir üründür. "Yeni" sloganı ile sürekli size satılmak istenen ürünlere itibar göstermeyiniz.Bu ürünler yenidir,fakat üretenler,ithal edenler yada satanlar hep aynı kişilerdir.Her 3 ayda bir "Yeni" sloganı ile işe yaramayan bir ürünü piyasaya sürerek sizleri sömürmeye devam ederler.Her çıkardıkları yeni ürünün birkaç ay sonrasında işe yaramadığı sizler tarafından öğrenilince ''yine'' sloganı ile işe yaramayan yeni bir ürün çıkarırlar.Oysa Arrom yeni değildir.2008'den beri tüketicilerin güvenle tercih ettiği,diğer ürünler gibi 3 ayda bir isim değiştirmeyen bir üründür.Çünkü Arrom işe yarar!

* Arrom 1-2$'a, hatta 20-30 cent'e uzak doğu ülkelerinden ithal edilmiş bir ürün değildir.Arrom Türk Malı'dır ve ilk Türk Malı geciktirici üründür.İçersinde ne olduğu bilinmeyen,nasıl ve ne şartlarda üretildiği bilinmeyen bir ürün değildir Arrom!Türkiye'de Avrupa'nın yatırıma en uygun sanayi kenti seçilen Manisa'daki modern ve sağlıklı üretim tesislerinde üretilmiştir.

* Arrom'un doğal formülü herhangi bir yan etki yapmaz,ciltte tahrişe neden olmaz.Sağlık Bakanlığı onayı zaten Arrom'un güvenli olduğunun bir kanıtıdır.

ARROM'un Kullanım Şekli:

İlişkiden 15-20 dakika önce ereksiyon varken veya yokken (1-2 püskürtme) masaj yaparak uygulanır.Uygulamadan sonra temizleme yapmaya gerek yoktur,cilt üzerinde herhangi bir sıvı yada tortu bırakmaz.


İçeriği : Clove Oil,Violet Essance,Lilac Essanci,Mint Essance,Ethyl Alcohal

Paketleme ve Gizlilik :

Paketleme tamamen gizlidir.Paket içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde gönderilir.Sizden başkasına teslim eidlmez.Adrese gelmesini istemiyorsanız dilerseniz kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.


Arrom T.C Sağlık Bakanlığı'nın 5324 Sayılı Kozmetik Yönetmeliğine Göre Üretilmiştir. Başvuru Tarih ve No: 25.03.2008/147107 Sayı: B.10.IEG.0.10.00.08-315

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.