Sipariş Hattı: (212) 241-80-75

0 adet: 0,00 TL

100 TL ve üzeri ! Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Fransız Ateşi Afrodizyak Bayan Uyarıcı Azdırıcı Hap

Fiyatı: 50,00 TL
Sepete Ekle
Fiyatı: 50,00 TL
Paylas

Fransız Ateşi Afrodizyak Bayan Uyarıcı Azdırıcı Hap

Fransız ateşi afrodizyak etkili bayan uyarıcı hap olan France Nverhong Fildo Uluslararası bio teknik laboratuarlarında yetişkin bayanlar için cinsel uyarıcı olarak üretilmiş bir gıda takviyesidir. Cinsel soğukluk, Cinsel isteksizlik, erkeklere ve sekse karşı arzu duymayan ve istek azalması olan bayanlara özel bir haptır. Birçok bitkisel karışım ve minerallerin birleşiminden oluşur. Sexualite artırıcı özelliğe sahiptir. Yıllar süren dikkatli ve titiz araştırmalar sonucunda 40 değişik bitki ve mineral karışımından elde edilerek ortaya çıkarılmıştır.
Yüksek teknolojik laborotuarlarda bitkisel karışımların doğal yollarda sentez edilmesi ile ortaya çıkmış olan bu bitkisel bayan azdırıcı hap yapılan tüm deneylerde bayanlarda cinsel dürtüleri ortaya çıkaran uyarıcı özelliğe sahip oluşuyla bilinir. Vücutta bir bütün olarak kan dolaşımını arttırmak sureti ile vücut direncine faydası bulunmaktadır. Mükemmel bir cinsel yaşam için cinsel isteksizliği ortadan kaldırır ve cinsel arzuları ön plana taşır. Bir diğer özelliğinde zamanla gevşeklik göstermiş olan vajina kaslarında sıkılaşma sağlamasıdır. Cinsel isteksizliği ortadan kaldırarak tekrar kadınlık ve cinselliği ön plana taşıyarak mutlu beraberlikler yaşanması için mükemmel tasarıma sahip bir üründür Fransız ateşi. Zor orgazm olan kadınlar üzerinde yapılan deneylerde olumlu sonuçlar elde edilmiştir. Klinik deneyleri Fransa da tamamlanmış olan bu ürün cinsel istek uyandırması dışında herhangi bir yan etkiye sahip değildir.

Tarih boyunca erkeklerin en büyük merakı olan bayanların cinsel isteksizliğine çare olabilecek bir ürünün keşfi yapılabilirdi sorusunun cevabı France Nverhong bayan azdırıcı hap tır. Bayan azdırıcı kullanımı ülkemizde önce bayan uyarıcı toz olarak başladı daha sonraları bayan azdırıcı damla bayan azdırıcı parfüm olarak devam etti en son olarak orijinal Fransız üretimi olan bayan azdırıcı hap la son buldu böylece bu sıkıntı ile ilgili devrim tamamlanmış oldu. Bayan azdırıcı tabletin kullanılmaya başlaması ile bayan azdırıcı kullanımı da en üst seviyelere çıktı. Artık bayan uyarıcılar ile ilgili Bayan azdırıcı ne işe yarar, bayan azdırıcı damla işe yarıyor mu, gibi sorular cevabını bulmuş oldu doğru dozajda ve doğru ortam ve atmosferde kullanıldığı sürece sitemizdeki tüm orijinal bayan uyarıcı ürünler kesinlikle işe yarar. Bayan azdırıcı eczanelerde satılmamaktadır.

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.