Sipariş Hattı: (212) 241-80-75

0 adet: 0,00 TL

100 TL ve üzeri ! Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Mehmet Müderrisoğlu Guarana İnceltici Krem

Fiyatı: 89,00 TL
Sepete Ekle
Fiyatı: 89,00 TL
Paylas

MEHMET MÜDERİSOĞLU GUARANA İNCELTİCİ KREM

  Mehmet Müderrisoğlu Guarana İnceltici Krem'de Urfa ve Antep yöresinin CAYENNE tipi biberlerinden elde ettiğimiz extrakt ile dokuyu üstten bir romazitma kremi gibi ısıtmaktayız.

   Brezilyanın Amazon ormanlarından elde edilen GUARANA bitkisinin ekstraktı ve L.CARNITINE  ile doku altında kaslara yapışık olan yağların parçalanmasını ve sisteme katılmasını sağlamaktadır.  
   Tabii bu sistemde yağları yok edince derinin buruşmasını ve görüntüsünü bozmasını önlemek için BUĞDAY ÖZÜ YAĞI, LECİTİN HYDROGENATLARI ve Hindistanda üretilen COLEUS FORSKOHILI bitkisinin ekstraktları ile bu sorunundaçözümüne kavuştuk.  Formül olarak ürünümüzü gerçekleştirdikten sonra dostlarımızın kullanmalarıyla gördüklerimiz bizi hayrete düşürdü. 

   Üstelik bunu bir profesyonel masör tarafından kullanacak olursanız otuz dakika sonrasında 1,5-5 santim arasında incelmeyi görmeniz mümkün olacaktır.


Ambalaj Hacmi: 100 ml

Kullanım Şekli:

 İki şekilde olmaktadır; Profesyonel masörlerce yalnızca karın baldır gibi bölgelere en az 30 dakikalık yoğun bir masaj ile 1,5 - 5 santim arasında incelmeyi görmeniz mümkün olacaktır. Bu masaj sürece içersinde yaklaşık 1/4 oranında GUARANA SLİMMİNG CREAM tüketilmesi gerekmektedir.

Akşam yatmadan önce bel ve baldırlara sürülür ve yatılır.Sabah ise fark ölçümlerle ortaya çıkar.Yan Etkileri :

 Ürün haricen kullanıldığı ve herhangi bir kimyasal maddeden ziyade tamamen bitkisel içeriklerden oluştuğu için bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. 

Kimler Kullanabilir ?

Bel ve basen bölgesindeki fazlalıklarından kurtulmak isteyenler kullanabilir.

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.