Sipariş Hattı: (212) 241-80-75

0 adet: 0,00 TL

100 TL ve üzeri ! Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

MOOI JEL

Fiyatı: 89,00 TL
Sepete Ekle
Fiyatı: 89,00 TL
Paylas

MOOI JEL BÖLGESEL SIKILAŞTIRICI&İNCELTİCİ MOOI GEL


 


SurPlus Mooi Gel PK Benelux lisansı ile Hollanda'da üretilip, ithal edilmiştir. Hollanda'dan ithal SurPlus MOOI JEL, formülündeki kafein yönünden çok zengin bir bitki olan guarana ekstraktı ve citrus meyvelerinin içeriğindeki polifenollerin etkisi sayesinde selülitlerin azaltılmasına, bölgesel incelme sağlanmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olan bir cilt bakım ürünüdür. SurPlus MOOI JEL, cildin altındaki, göbek, iç kalça ve üst kol, dış kalça ve kalça gibi bölgeleri sıkılaştırarak, yağ toplanmış görünümü azaltmaya destek olur. Jel formunda olduğu için cilde emilimi hızlıdır. Kısa bir masaj uygulaması etkenlerin deri altına geçmesine yeterli olur. SurPlus Mooi Gel'in etkisini görmek için uygulama öncesi ve sonrasında ölçülerinizi alın.


Değişikliği fark edin! MOOI GEL'İN İÇERİĞİ VE ETKİSİ Etken maddeler: Guarana, Kelp yosunu, Hidrolize Buğday Proteini, Ardıç, Biberiye, Itır, Greyfurt, Portakal. Guarana: Yüksek dozda kafein içeren tropik bir bitki türüdür. Kafein yağ yakımını hızlandırır, metabolizmayı hücre bazında hızlandırarak organizma tarafından depolanmış yağların atılımını destekler, organizmanın yağları daha hızlı yakmasına yardımcı olur. Uyarıcı özelliğinden dolayı incelme kürlerinde, selülit tedavisine destek olur. Macrocystis Pyrifera ( Kelp Yosunu ): Deniz yosunundan elde edilen dünyada en hızlı büyüyen bitkidir. Cildin sıkılaşmasına ve esneklik kazanmasına yardımcı olan kollajen ve elastin üretimine yardımcı olur.


Buğday Proteinleri (Hydrolyzed Wheat Protein): Amino asitler bakımından zengin olan bu proteinler cilt dokusunun beslenmesine, cildin esnekliğinin ve sıkılığının arttırılmasına yardımcı olur.Yüksek hücre yenileyici özelliği ile kozmetikte kullanılan önemli bir bileşendir. Mentol (Menthol): Damarların genişlemesini sağlayarak rahatlık ve ferahlık hissi verir. Jumiperus Communis (Ardıç):Ardıç, çam kokusunda olup tadı biber acısındadır. Dolaşım sisteminde kan dolaşımının arttırılmasına yardımcı olarak uyarısı etki gösterir ve selülit tedavisine yardımcı olur. Rosmarinus Officinalis ( Biberiye): Kan dolaşımını hızlandırarak cilde canlılık verir. Cildin esnekliğinin ve sıkılığının arttırılmasına yardımcı olur. Selülit tedavilerinde destek olarak kullanılır. Pelargonium Odorantissimum (Itır): Cildin güzelleştirilmesinde, kılcal damar rahatsızlıklarında, selülit tedavisinde yardımcı olur.


Citrus Grandis (Greyfurt): İçeriğindeki A, B grubu ve C vitaminleriyle antioksidan etkisi gösterilmesine, Kılcal damarlardaki kan dolaşımının hızlandırılmasına, ciltteki hasarlı serbest radikalleri onararak hücrelerin yenilenmesine, yağların eritilmesine, selülit tedavisine yardımcı olur. Citrus Dulcis(Portakal):Cildin kan dolaşımını hızlandırarak selülit tedavisinde kullanılan önemli bir bileşendir. MOOI GEL'İN ÜRÜN İÇERİĞİ


* Zayıflama dönemlerinde deforme olmuş bölgelerin toparlanmasına,


* Diyet ve masajla desteklendiğinde portakal kabuğu görünümünü hafifletmeye,


* İçeriğindeki doğal bileşenlerle cildi sıkılaştırmaya, selülit oluşumunu önlemeye, yardımcı olur. Ambalaj: 250ml Jel MOOI GEL'İN KULLANIMI Günde 1 ila 3 kere, yağlanmanın ve selülit görünümünün olduğu bölgeye uygulanır. MOOI JEL'in uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalıdır. Daha etkili bir sonuç için, emilim sağlanana kadar dairesel hareketlerle, kalbe doğru masaj yaparak jelin cilde iyice nüfus etmesi sağlanır. Banyodan sonra ya da ılık havlu ile kompres sonrası uygulanması gözeneklerin açılmasına ve jelin içeriğindeki bitkisel bileşenlerin deriye daha hızlı nüfus ederek daha çabuk etki göstermesine yardımcı olur. Selülit ve bölgesel yağlanmayı önlemek için günde en az 1.5 - 2 lt su içmeniz, ve sağlıklı bir yaşam için spor yapmanız tavsiye edilir.


MOOI GEL'İN YAN ETKİSİ Şimdiye kadar belirtilen bir yan etkisi görülmemiştir. Dikkat edilmesi gerekenler: Yüz, boyun ve göğüs bölgesine uygulamayınız. Hamileler ve bebek emzirenler ile içindeki etken maddelerden herhangi birine alerjisi olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. İçeriğindeki deniz yosunu iyot içerdiğinden Tiroid hastaları kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru bir yerde, ağzı sıkıca kapatılmış halde muhafaza ediniz. Kozmetik üründür. İlaç değildir, cerrahi yöntemlere alternatif değildir. Kozmetik ürünlerin etkisi kişinin vücut yapısına göre değişebilir

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.