Sipariş Hattı: (212) 241-80-75

0 adet: 0,00 TL

100 TL ve üzeri ! Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Power 48 Kahve (Bay-Bayan)

* Gerekli Alanlar

Fiyatı: 20,00 TL
Sepete Ekle
Fiyatı: 20,00 TL
Paylas

Power 48 Cinsel Güç Artırıcı Kahve (Bay-Bayan)

İçeriğindeki bitkisel etken maddeler ile ve enfes kahve lezzetiyle vücut sağlığına birden fazla yararlı etkileri olduğu gözlemlenmiştir.

İçindekiler : Coffee,Panax Ginseng,Cream,Chocolate

Kullanım Şekli

Sıcak : Poşetin tamamını (10gr) fincana boşaltıp henüz kaynamış suyu ilave edin ve karıştırın.

Soğuk : Poşetin tamamını (10gr) fincana boşaltıp soğuk suya ilave edin ve karıştırın.Ardından 6-7 adet küp buz ile miksere boşaltıp karıştırın ve soğuk olarak tüketime hazırdır.

Arzu edildiğinde şeker ilave edilebilir.Cinsel ilişkiden 1saat önce almanız yeterlidir.

Ürün Bilgileri :

Burda daki bilgiler çeşirli ürün broşürlerinden, ithalaçı ve imalatçı firmalardan derlemiştir.Bilgilerin dogruluğu garanti emez.Burda daki bilgiler uzmanların önerilerine yerine geçmez.

Etkileri :

burda bellirtilen etkiler bir kısım kullanıcı da görüle bilir,ancak tüm kullanıcılarda aynı etkiyi görmeye bilir burda daki ürünler ilaç değildir ve ilaçlarla eşdeğe değildir.hastalıkların tedavisinde kullanılamaz.her hangi bir rahatsızlığınızın oldoldugunu düşünüyorsanız vakit kaybetmeden en yakın saglık kuruluşuna  başvurmalısınız.

Yan Etkileri :

ürünlerin içersinde bulunan maddelere hassasiyeti  bulunan kişilerde bazı yan etkilker görüle bilir.örneğin :baş ağrısı,mide bulantısı, halsizlik,kabızlık,cilt tahrişi,kızarıklıklar vs .Kullanamdan önce doktoarunuza danışınız.

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.