Sipariş Hattı: (212) 241-80-75

0 adet: 0,00 TL

100 TL ve üzeri ! Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Spanish Fly Bayan Azdırıcı Damla

* Gerekli Alanlar

Fiyatı: 39,00 TL
Sepete Ekle
Fiyatı: 39,00 TL
Paylas

Spanish Fly Bayan Uyarıcı Damla 


Spanish Fly Nedir ?


İspanyol uçuşu olarakta bilinen uzun süredir efsanevi bir afrodizyak olarak haklı bir isme sahiptir.Yalnız birkaç damla onu harika hissettirmek ve azdırmak için yeterlidir.Kelimenin tam anlamı ile ürperten yoğun duygularla dolu bir seks için Spanich Fly en iyi çözüm olabilir.


Bayandaki uyarılma hissi en üst düzeye çıkar ve bu hisle bayan tahrik olurken vücudunu saran sıcaklığı ve şehveti sizinle söndürmek için büyük çaba sarfeder.Bayandaki bu uyarılma hissinin yanında bu güne kadar hiç almadığı bir zevk ve rahatlama yaşar.


İçeriği ;


İçerisindeki etken maddeler sayesinde yorgunluk, stres ve benzer nedenlerle azalan cinsel isteği ve enerjiyi arttıran Spanich Fly, kadınların yaşantılarına fark katar. Cinsel problemlerin giderilmesinde yardımcı olan ürün aynı zamanda vücut direncini arttıran özellikleriyle de mutluluğunuza katkıda bulunur.


Demirdikeni (Tribulus terrestris kuvvet verici (tonik),


Cinsel fonksiyonların düzenlenmesi, kadınlarda yumurtlama ve cinsel istek arttırıcı olarak kullanılmaktadır.Demirdikeni ayrıca değişik kültürlerde anti-inflamatuar, anti artrit, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için de kullanılmaktadır.


Panax Quinquefolius (Amerikan Ginseng)


Tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptogen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür. Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir ve fiziksel ve  mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır. Ginseng'in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği de düşünülmektedir.


Epimedium


Çok güçlü cinsel ve uyarıcı bir bitkidir. Birincil kullanım şekli afrodizyak olarak kullanımıdır. Diğer kullanım amaçları ise; kemik ve eklemleri güçlendirmek, sakinlik vermek, kalbi rahatlatmak ve bağışıklık (savunma) sistemini güçlendirmektir.


Kullanım :Sıvı bir içeceğe 15 damla damlatılması önerilmektedir.


Yan Etkisi : Herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.Hamile emziren bayanların kullanmasında bir sakıncası olmaz.


Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.