Sipariş Hattı: (212) 241-80-75

0 adet: 0,00 TL

100 TL ve üzeri ! Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Vagifirming Vajina Daraltıcı Krem

Fiyatı: 99,00 TL
Sepete Ekle
Fiyatı: 99,00 TL
Paylas

Vagifirming Vajina Daraltıcı Krem

Vajina genişliğini daraltan Vagifirming ilişki sırasında erkeğin ve kadının daha çok zevk almasını sağlar.

Dünyanın en ünlü cinsel kozmetik firmalarından Cobeco,Vagifirming Vajina Daraltıcı Krem'i,2008 yılında tüketicilerle tanıştırdı.Bugüne kadar binlerce kullanıcısı olan Vagifirming’ın müşteri memnuniyeti bir hayli yüksek.
 
Vagifirming uygulanmasından sadece birkaç dakika sonra vajina duvarlarının daralmaya ve sıkılaşmaya başlar.Sonuç olarak her iki partnerde daha yoğun bir cinsel haz hisseder.Vagifirming güvenli ve doğal içeriklerden oluşur.İnsan vücudu için çok yararlı o kas ve cilt dokusunu %30-%50’te varan oranlarda sıkılaştırdığı gözlemlenir.
 
Günümüzde vajina daraltıcı estetik operasyonlar yapılıyor.Bu operasyonların sonuçları memnun edici olsada maliyetli ve sancılı bir süreç kişiyi bekliyor.Oysa artık operasyona gerek duyulmadan bu sorunu çözmek mümkün.Vagifirming krem formundaki doğal içeriklerden oluşan özel formülü ile kısa sürede vajinada gözle görülür daralma ve sıkılaşma sağlıyor.
 
Vajina bölgesinin geniş olması kadının yapısından kaynaklanabildiği gibi ilerleyen yaş ve normal doğuma bağlı olarakta gelişebiliyor.Vajina kaslarının gevşemesi cinsel ilişki sırasında önemli bir sorun haline gelebiliyor.Özellikle doğumdan sonra düzgün onarılmayan yırtıklar nedeniyle genişleyen vajina, kadın ile partnerinin cinsel ilişkiden haz almasını engelliyor.Bunun sonucunda kadın zamanla özgüvenini yitirebiliyor ve cinsel yaşamdan uzaklaşabiliyor.
 
Sevişmekten kaçınan veya cinsel ilişkiden yeterince haz alamadığından yakınan kadınların sorunlarının altında yatan en önemli nedenlerden biri cinsel organlarıyla ilgili estetik kaygıların olması.Özellikle doğum sonrası genişleyen vajina hem kadınların hemde partnerlerinin cinsel ilişki sırasında yeterince haz almalarını engelliyor.Üstelik sorun sadece bununla da kalmıyor.Kadınlar genişleyen vajinaları yüzünden idrar kaçırma gibi sağlık problemleriyle de karşı karşıya kalabiliyor.Hal böyle oluncada zamanla cinsel ilişkiden soğuma,hatta takıntı veya anksiyete gibi ciddi sorunlar da ortaya çıkmaya başlıyor. Oysa sağlıklı ve mutlu bir birlikteliğin yolu öncelikle insanın kendine duyduğu özgüvenden geçiyor.Partneri tarafından beğenildiğini hissetmek de cinsel yaşamda önemli bir rol oynuyor.
 
Vagifirming Etkileri ;

Vagifirming Vajina Daraltıcı Krem formundaki doğal içeriklerden oluşan özel formülü ile kısa sürede vajinada gözle görülür daralma ve sıkılaşma sağlar.

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.